Weekend z jogą

Cisza, spokój, śpiew ptaków o poranku to wymarzone warunki by uwolnić się od codziennej gonitwy i zajrzeć w głąb siebie.
Lobeliowy Port położony nad malowniczym jeziorem to miejsce z dobrą energią, idealne do zgłębiania piękna przyrody i własnego wnętrza. Podczas weekendowych zajęć będziemy koncentrować się na prawidłowym wchodzeniu do pozycji w harmonii z oddechem, ale również budować siłę i elastyczność przez precyzyjnie opracowane pozycje według B.K.S. Iyengara.
Zapraszamy każdego, kto chce zredukować stres, osiągnąć spokój umysłu i ciała oraz popracować nad prawidłową postawą bez względu czy i jak długo praktykował wcześniej.
Jeśli planowałeś zmienić coś w swoim życiu jest to najlepsza okazja by połączyć wypoczynek z troską o siebie, swoje zdrowie, samopoczucie i pogodę ducha. Rozkład zajęć:
Piątek godz. 18.00
Sobota godz. 8.00
Sobota godz. 18.00
Niedziela godz. 8.00

Weź ze sobą koniecznie matę.

Koszt 100 zł. + koszty zakwaterowania (w zależności od apartamentu). Możliwość prowadzenia zajęć dla dzieci przy grupie co najmniej 5 osób. Rezerwacje:
☎️ 517 156 358
? lobeliowyport@gmail.com
? nocowanie.pl

Prowadzący zajęcia: Małgosia Domke
Certyfikowany Instruktor Jogi dla Dzieci według programu Agnieszki Lasota. Obecnie doskonalę swój warsztat na Kursie Nauczycielskim Jogi Integralnej prowadzonym przez International Integral Yoga Institute w Warszawie.
Joga jest dla mnie cudowną podróżą w głąb siebie. Codzienna praktyka przynosi mi nieskończoną radość życia otwierając moje ciało, umysł i świadomość własnego jestestwa. Rozpoczynając przygodę z praktyką jogi do mojego życia wkradła się harmonia z której nie potrafię już zrezygnować.

Dodaj komentarz