Weekend z jogą

12-14 maj 2023 Zapraszamy Was na wiosenny weekend z jogą, który odbędzie  się już w maju. Kaszubski krajobraz oraz sesje jogi poprawią Twoje samopoczucie oraz pozwolą wyhamować, ucieszyć się wiosennym…

Czytaj dalejWeekend z jogą

Lobeliowa Pętla

Ze specjalną dedykacją dla wszystkich odwiedzających nas Gości stworzyliśmy własną trasę rowerową pod nazwą Lobeliowa Pętla. Ścieżka została stworzona w celu przybliżenia naturalnej różnorodności terenu bogatej w piękne widoki krajoznawcze, ciekawostki historyczne  oraz niełatwego  chwilami ukształtowania terenu. Trasa rozpoczyna się i kończy w naszych skromnych progach.

Czytaj dalejLobeliowa Pętla

Weekend z jogą i grzybobraniem

Za nami cudowny weekend pełen aktywnego wypoczynku. Dzień zaczynaliśmy od porannej sesji jogi - ukojenia duszy i ciała. W ciągu dnia mogliśmy cieszyć się aktywnością na łonie natury; spacery, wycieczki rowerowe, Nordic walking, grzybobranie i wieczorna sesja. Wieczór upływał wśród przyjaznych rozmów w gronie wspaniałych, otwartych na piękno życia ludzi. Dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na nasze kolejne spotkania.

Czytaj dalejWeekend z jogą i grzybobraniem

PADI Open Water Diver

Pod czujnym okiem Instruktora Wojtka odbył się u nas Kurs Nurkowania PADI Open Water Diver. Wszystkim uczestnikom należą się słowa uznania za wytrwałość, gorliwą pracę oraz upór w dążeniu do celu. Gratulujemy!!!

Czytaj dalejPADI Open Water Diver